مهر/ مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان با بیان اینکه خیران یک میلیارد تومان به بخش درمان هلال ‌احمر استان کمک کردند، گفت: با این مبلغ تجهیزات موردنیاز درمان خریداری‌ شده است.

مظفر محمدخانی مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان ضمن بیان اینکه خیران یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بخش درمان هلال‌احمر استان سمنان کمک کردند، ابراز داشت: با این مبلغ تجهیزات موردنیاز حوزه درمان خریداری و در اختیار عموم واقع‌شده است.

وی افزود: یک دستگاه مولتی استیم دو کاناله برای استفاده در مرکز فیزیوتراپی دامغان، خرید دوچرخه ثابت، پالس اکسی مترانگشتی، تب‌سنج دیجیتال، لباس محافظ پرستاری و غیره برای مراکز فیزیوتراپی میامی و همودیالیز شاهرود ازجمله وسایلی است که با همراهی خیران تهیه‌شده است.

مدیرعامل هلال‌احمر استان سمنان ضمن بیان اینکه مساعدت خیران در تهیه این مبلغ شایان تقدیر است، اظهار داشت: بی‌شک اگر همراهی و مشارکت این خیران نبود شاید تهیه وسایل مذکور با مشکلات بسیار مواجه بود که خوشبختانه این بار نیز با قدم خیر خود اثبات کردند پای‌کار حضور دارند.

محمدخانی تصریح کرد: خیران نه در حوزه درمان و توان‌بخشی بلکه در ایام پیک کرونا نیز به یاری هلال‌احمر شتافتند و با تهیه وسایل ضدعفونی و کمک‌معیشت و ماسک نیازمندان را یاری کردند.

وی ضمن بیان اینکه هلال‌احمر حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان به شمار می‌رود، افزود: از مردم نوع‌دوست و خیر استان دعوت می‌شود تا در زمینه‌های مختلف درمانی و حمایتی کمک‌های خود را از طریق جمعیت هلال‌احمر به دست نیازمندان واقعی جامعه برسانند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today