فارس/ مدیر روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی پس از سانحه رانندگی در محدوده روستای طلاتپه که منجر به آسیب دیدگی وی از ناحیه کمر و پا شده بود، برای تداوم درمان به منزل منتقل شد تا تداوم درمان را طی کند.

محمد آقایارلو، مدیر روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم ارومیه در مجلس اظهار کرد: روح الله حضرت پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی پس از سانحه رانندگی در محدوده روستای طلاتپه که منجر به آسیب دیدگی وی از ناحیه کمر و پا شده بود، برای تداوم درمان به منزل منتقل شد.
وی تصریح کرد: حضرت پور در بیمارستان عارفیان ارومیه بستری بود که به دلیل شرایط حاضر در بیمارستان ها و وضعیت هشدار استان در زمینه کرونا، تیم درمان تصمیم بر ترخیص وی گرفتند تا حضرت پور ادامه درمان خود را در خانه سپری کرده و تحت نظر تیم پزشکی قرار گیرد.
مدیر روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم ارومیه در مجلس اعلام کرد: به منظور جلوگیری از اجتماع عموم مردم ارومیه در شرایط شیوع کرونا، برنامه ای برای عیادت از نماینده مردم ارومیه وجود نخواهد داشت و شهروندان از مراجعه به منظور دیدار با روح الله حضرت پور خودداری کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today