باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فردی که با استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه کرده بود؛ در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت اموال یکی از شهروندان با شیوه زورگیری در منطقه حصارک بالا شهر کرج؛ بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۳۲ قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: بلافاصله ماموران گشت به محل اعزام و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد مالباخته داخل خیابان در حال تردد بوده که در این حین یک نفر به سمت وی آمده و به زور و تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی همراه و وجه نقد وی نموده و به سرعت از محل متواری شده است.
سرهنگ گودرزی گفت: در ادامه مشخصات ظاهری سارق دریافت و با گشت زنی هدفمند در خیابان‌های اطراف؛ در کمتر از ۲ ساعت سارق زورگیر شناسایی و با هوشیاری و سرعت عمل ماموران دستگیر شد.
او با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سرد و اموال مسروقه از متهم، افزود: سارق در بازجویی‌های به عمل آمده به جرمش مبنی بر سرقت با شیوه زورگیری اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday