فارس/ رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از زندانی شدن متهمین درگیری یاسوج خبر داد و گفت: بدون مسامحه با این افراد برخورد می‌شود.

حسن نگین‌تاجی، رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: طی چند روز گذشته در فضای مجازی فیلمی در خصوص وقوع یک فقره درگیری در یاسوج و هجوم چند نفر جوان مسلح به سلاح سرد به احدی از شهروندان و ضرب و جرح و تخریب خودروی وی منتشر که منجر به جریحه‌دار شدن عواطف و احساسات عمومی شد.

وی عنوان کرد: بلافاصله پس از تشکیل پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج، دستورات قضایی جهت شناسایی و دستگیری متهمین به مرجع انتظامی صادر شد.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس مقتدر، محل اختفای متهمین که متواری شده بودند شناسایی و طی عملیات موفق مرجع انتظامی، نسبت به جلب و دستگیری این افراد که قصد درگیری با مامورین ناجا و فرار داشتند اقدام شد و در شعبه بازپرسی پس از تفهیم اتهامات با صدور قرار تامین کیفری بازداشت و روانه زندان شدند.

نگین تاجی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با مرتکبین جرایم خشن و  افرادی که اقدام به اخلال در نظم عمومی، ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش و امنیت مردم کرده بدون هرگونه مسامحه یا اغماض برخورد جدی و قاطع خواهد کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today