برنا/ استاندار لرستان گفت: از هم استانی ها می خواهیم همکاری لازم در تمدید محدودیت های فعلی به مدت یک هفته تا ده روز دیگر را داشته باشند.
 
خادمی، استاندار لرستان با اشاره به جلسه امروز  ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا که به ریاست دکتر روحانی، رئیس جمهور حول محور آخرین وضعیت کشور به لحاظ بیماری برگزار شده بود، اظهار کرد: در جلسه امروز موضوع اعمال مجازات برای سه حوزه اداری، اصناف و مردم عادی مطرح شد که در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به شیوه های تعریف شده مجازات هایی در این رابطه اعمال خواهد شد.
او افزود: به منظور بررسی موضوع مذکور پس از اعلام نوع مجازات ها و تصویب نهایی آن، در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا که طی هفته آینده برگزار خواهد شد، کلیت آن به استان ها ابلاغ و اجرایی می شود.
خادمی با اشاره به اینکه لرستان همچنان در وضعیت هشدار قرار دارد، تصریح کرد: به لحاظ میزان بستری و مرگ ناشی از بیماری کرونا نسبت به دو هفته قبل شرایط بهتری داریم و از نظر آماری شاهد کاهش ۲۰ درصدی تعداد بستری ها بوده ایم.
استاندار لرستان تصریح کرد: لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از طرف مردم به جهت حفظ وضعیت کنونی و حرکت به سمت شرایط بهتر مورد تقاضاست که به همین منظور از هم استانی ها می خواهیم همکاری لازم در تمدید محدودیت های فعلی به مدت یک هفته تا ده روز دیگر را داشته باشند.
خادمی گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا عزاداری های محرم با در نظر گرفتن پروتکل های اعلام شده برگزار خواهد شد و در هفته جاری جلسه ای که به همین منظور با هیئت های مذهبی استان برگزار می شود، این موضوع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today