باشگاه خبرنگاران/ همزمان با عید غدیر و به همت خدام دربان حرم رضوی، نان رایگان در ۴٩ واحد نانوایی حاشیه شهر مشهد توزیع شد.

محمدرضا آقائی کبیر سرکشیک دربانان کشیک ششم حرم مطهر رضوی گفت: یکی از شاخصه‌های تمسک به امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) توجه به شخصیت و حرکت در مسیر سلوک رفتاری آن حضرت است که همانا دستگیری از نیازمندان، یکی از برجسته‌ترین صفات اخلاقی این امام همام به شمار می‌آید.

وی افزود: به منظور لبیک به تأکیدات مقام معظم رهبری و در سالروز عید بزرگ غدیر، پخت صد در صدی نان به تعداد ١٢١ هزار و ٧٣٣ قرص نان در ۴٩ واحد نانوایی حاشیه شهر مشهد توسط کشیک ششم خدام دربان انجام گرفت.

این خادم حرم مطهر حضرت رضا(ع) ادامه داد: هزینه این کار خیر بیش از ۶۴۱ میلیون ریال اعلام شده است.

آقائی کبیر بیان کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده توزیع نان در نقاطی از جمله شهرک شهید رجایی، شهرک شهید باهنر، منطقه بابانظر، جاده طرق، ویرانی شاندیز، خیابان پنجتن، خواجه ربیع، خیابان مهر مادر، خیابان رسالت، میدان عسگریه و روستای شورک در جاده سرخس با رعایت کامل ضوابط بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در نانوایی‌ها انجام شد.

وی تصریح کرد: خدمت به محرومان شهر مشهد همواره جزء اولویت‌های خادمان این آستان مقدس بوده که امسال به واسطه شیوع بیماری و محدودیت‌های به وجود آمده، در قالبی دیگر خدمت رسان همشهریان عزیز بودیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar