مهر/ فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۳ باند توزیع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری شناسایی و منهدم شد.

غلامعباس غلامزاده، فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون بیش از یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و در این راستا ۱۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم شد.
وی با اشاره به افزایش ۳۸ درصدی کشفیات کالا قاچاق اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است.
سردار غلامزاده با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون هشت باند سرقت متلاشی شده است، بیان کرد: در این راستا یک هزار و ۴۰۰ نفر سارق شناسایی و دستگیر شدند.
وی بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون پرونده‌های متعددی در حوزه پلیس فتا تشکیل شده است که نسبت به سال گذشته حدود ۸۰ درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان کاهش ۳۵ درصدی تصادفات گفت: فوتی‌های ناشی از تصادفات در محورهای مواصلاتی استان ۱۳ درصد کاهش داشته است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday