ایسنا/ مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه اتهام وارده به مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان هنوز ثابت نشده است، گفت: روز سه شنبه ۲۱ مردادماه دادستانی کل حکم نهایی مبنی بر عزل یا ماندگاری «محسن جهانشیر» در سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان را اعلام خواهد کرد.

حمدالله چاروسایی، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در تشریح خبر صدور کیفرخواست علیه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و سه نفر دیگر از کارکنان این اداره کل اظهار کرد: طبق قانون جمهوری اسلامی تا زمانی که شخص به عنوان مجرم شناخته نشده و اتهام وارده به وی ثابت نشده باشد، نباید اسم آن شخص یا اشخاص رسانه ای شود و دادستانی استان سمنان در زمینه پخش اسامی این افراد اشتباه کرده است.
وی با بیان اینکه اتهامی در زمینه مشارکت در اختلاس و جعل مهر یک فروشگاه کالای ورزشی به مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان وارد شده اما تاکنون این اتهام ثابت نشده است، افزود:اگر این خبر تاکنون اثبات شده و اتهام وارده به محسن جهانشیر ثابت شده بود او حتما بعد از اثبات خبر از سمت خود عزل می شد اما جهانشیر هنوز به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان فعالیت می کند.
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در حال پیگیری این موضوع است، خاطرنشان کرد:تاکنون حکمی مبنی بر عزل مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به این اداره کل ابلاغ شده است.
چاروسایی با بیان اینکه دادگاه بررسی به اتهامات وارده به کارکنان ورزش وجوانان تاکنون برگزار نشده است، اعلام کرد: روز سه شنبه ۲۱ مردادماه دادستانی کل حکم نهایی مبنی بر عزل یا ماندگاری محسن جهانشیر در سمت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان را اعلام خواهد کرد.


 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today