پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی یزد گفت: با تلاش پلیس، گروگان ۲۷ ساله ای در کمتر از ۷۲ ساعت در عملیات پلیس آگاهی شهرستان تفت از توابع این استان در یکی از شهرهای کرمان آزاد و به آغوش خانواده‌اش بازگشت .

سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد، فرمانده انتظامی یزد در تشریح این خبر گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ربودن فردی در این شهرستان تیم ویژه و مجربی از ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از ، وی با اشاره به اینکه گروگانگیران از خانواده این فرد درخواست وجه نقد کرده بودند، ادامه داد: ماموران با انجام یک سری کارهای تخصصی و استفاده از شگردهای خاص  پلیسی موفق شدند محل اختفای آنها را در یکی از شهرهای کرمان شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی یزد بدون اشاره به مبلغ درخواستی متهمان گفت: پس از شناسایی محل اختفای گروگانگیران در یک عملیات غافلگیرانه، کارآگاهان پلیس  متهمان را دستگیر و گروگان را صحیح و سالم از چنگال گروگانگیران آزاد کردند.
بهدانی‌فرد، انگیزه دستگیر شدگان را مسائل مالی عنوان کرد و یادآور شد: در این رابطه چهار متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی یزد با اشاره به بازگشت این فرد به آغوش خانواده اش گفت: نیروی انتظامی به مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی اجازه نخواهند داد کوچک‌ترین خللی به امنیت مردم وارد کنند و با آنها برخورد قاطع و قانونی می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today