باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: رانندگان تاکسی‌ها همچنان ملزم به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

سعید بشیریان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز امروز با اشاره به تاکید فرماندار تبریز مبنی بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تاکسیرانان، اظهار کرد: همه تاکسیرانان در تبریز ملزم به استفاده از ماسک هستند و در این راستا سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز روزانه تعداد ۵۰۰ عدد ماسک رایگان در بین تاکسیرانان توزیع می‌کند.
وی ادامه داد: طی یک ماه گذشته، بیش از دو هزار دستگاه کاور جدا کننده راننده با سرنشینان در تاکسی‌ها نصب شده است و این مورد همچنان در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز عنوان کرد: با توجه به ممنوعیت سوار کردن بیش از دو مسافر در صندلی عقب تاکسی و استفاده از ماسک برابر مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، از رانندگان تاکسی و شهروندان تقاضا می‌کنیم برای حفظ سلامتی خود و دیگران نسبت به رعایت این موارد اهتمام داشته باشند.
بشیریان همچنین از افزایش ساعات کاری گشت‌های نظارت سازمان با همراهی پلیس برای کنترل دقیق بر عملکرد تاکسیرانان خبر داد و افزود: در صورت رعایت نکردن موارد فوق، تاکسیرانان برابر مقررات اعمال قانون خواهند شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today