ایرنا/ مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری دزفول گفت: فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی دزفول با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا از امروز دوشنبه از سر گرفته شد.

بهزاد شاهرخی‌فر، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری دزفول اظهار کرد: ناوگان اتوبوسرانی فعالیت خود را در خطوط خدمات رسانی از سر گرفته ولی این فعالیت باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.
وی افزود: رعایت کامل و دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و درمانی ویژه حمل و نقل عمومی، تهیه و تحویل ماسک و دستکش برای همه رانندگان، جدا سازی کابین راننده از قسمت مسافران با کاور پلاستیکی، انجام تست تب سنجی از تمامی رانندگان قبل از شروع فعالیت روزانه، ضدعفونی کردن همه ناوگان قبل و بعد از هر بار جابجایی مسافران از جمله مواردی هستند که باید برای جلوگیری از شیوع کرونا رعایت شوند.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری دزفول مشخص کردن جایگاه نشستن مسافران با نصب پوستر به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اتوبوس را از دیگر اصول بهداشتی دانست و گفت: باید بلیط کاغذی حذف و از کارت بلیت الکترونیکی استفاده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today