صدا و سیما/ فرمانده انتظامی رفسنجان از پلمپ ۱۷۴ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر صنوف فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

محمدمهدی کریمی، فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: به منظور ارتقای امنیت و سلامت اجتماعی در سطح اماکن عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات و جرائم صنفی، طرح کنترل و نظارت بر واحد‌های صنفی و اماکن عمومی در این شهرستان با راه اندازی تیم مشترک با اتاق اصناف و ستاد مقابله با کرونا به اجرا در آمد. 
وی افزود: در اجرای این طرح و در بازدید‌های انجام شده ۱۲۲ واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب و ۵۲ واحد صنفی به علت عدم رعایت دستورات بهداشتی در طرح فاصله گذاری اجتماعی ستاد مقابله با کرونا طبق قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی، با دستور مقام قضایی پلمب شد.
فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه پلیس با تشدید اقدامات کنترلی و نظارتی خود بر واحد‌های صنفی، ضمن پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این ایام، در صدد کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی است، گفت: طرح نظارت پلیس بر واحد‌های صنفی با جدیت ادامه دارد .
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحد‌های صنفی می‌توانند مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar