باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری فردی که پس از قتل دوست خود جسدش را در یکی از خیابان‌های شهر بوشهر رها کرده بود خبر داد.

سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ساعت هفت صبح جمعه ۱۷ مرداد با اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر مرگ مشکوک در خیابان بهشت صادق، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حضور یافتند.
وی افزود: پس از بررسی ماموران انتظامی مشخص شد، جسد متعلق به فردی حدود ۴۵ ساله است که آثار ضرب و جرح بر روی بدن او هم مشهود بود.
فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: در بررسی دقیق کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی و مدارک همراه جسد، هویت مقتول شناسایی شد و متوفی پس از دستور مقام قضایی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت.
واعظی بیان کرد: کارآگاهان پلیس با فرضیه وقوع قتل به صورت ویژه اقدام‌های خود را برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی شروع کردند و پس از مشخص شدن هویت قاتل، ماموران انتظامی شهرستان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی در عملیاتی غافلگیرانه متهم و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس با اعتراف به ارتکاب قتل اعلام کرد به علت اختلافات شخصی با مقتول درگیر شده و او  را به قتل رسانده است.
واعظی با بیان اینکه در این زمینه دو متهم دستگیر شده‌اند، بیان کرد: متهمان پس از دستگیری برای بررسی و تحقیقات در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday