کردپرس/ فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف ۳۵ هزار و ۳۰۰ عدد ماسک سه لایه قاچاق در شهرستان بوکان خبر داد.

سردار مسعود خرم نیا، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: ۳۵ هزار و ۳۰۰ عدد ماسک سه لایه قاچاق از دو دستگاه خودروی عبوری در محور سقز به بوکان توسط پلیس شهرستان بوکان به ارزش ۵۲۹ میلیون ریال کشف و در این زمینه دو نفر متهم شناسایی و دستگیر شد.
وی همچنین با اشاره به افزایش قاچاق احشام در استان، گفت: مأموران پاسگاه انتظامی کوپر حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری در محور" پیرانشهر- سردشت" به ۶ دستگاه خودرو خاور ایسوزو، مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: در بازرسی از خودروها ۴۸۸ رأس گوسفند قاچاق کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش احشام مکشوفه ۱۴ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.
خرم نیا گفت: در این خصوص ۶ دستگاه خودرو خاور ایسوز توقیف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.
وی اضافه کرد: در راستای مبارزه با قاچاق دام در میاندوآب نیز عوامل انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون 10چرخ اتاقدار دو طبقه مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در بازرسی از کامیون متوقف شده، 251 راس گوسفند قاچاق کشف شد که برابر اعلام کارشناسان، ارزش آنها 7 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
خرم نیا در پایان اظهار کرد: در این مورد نیز یک دستگاه کامیون توقیف و سه نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today