باشگاه خبرنگاران/ سردار یاری از کشف انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش ۳ میلیارد ریال با همکاری و اقدام مشترک پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان اداره کل صمت استان ایلام خبر داد.

سردار نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم و در پی رصد اطلاعاتی بعمل آمده مبنی بر اینکه شخصی با هویت معلوم اقدام به احتکار و انبار لوازم خانگی در یکی از محله‌های شهر ایلام کرده، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
او افزود: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی و با همکاری بازرسان اداره صمت، طی هماهنگی با مرجع قضایی ضمن شناسائی و کشف انبار در بررسی‌های اولیه مشخص شد انبار مذکور در سامانه جامع انبار‌های وزارت صمت ثبت نشده است.
سردار یاری با بیان اینکه ارزش ریالی کالا‌های مکشوفه، توسط کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این راستا یک نفر با تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی به صورت جدی در دستور کار این پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز را در اسرع وقت و از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today