فارس/ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه ساعت کار جدید دستگاه های اجرایی را با توجه به استمرار گرمای هوا و لزوم رعایت حداکثری صرفه جویی در مصرف برق برای کاهش مصرف انرژی اعلام کرد.

افشین کریمی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه در اعلام ساعت کاری جدید ادارات استان کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق به منظور استفاده بهینه و مدیریت موثر پیک بار مصرف برق ساعات کار ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان کرمانشاه به استثنای(بیمارستان‌ها، مراکز خدمات‌رسان، درمانی، امدادرسانی، آتش‌نشانی و... ) از روز سه شنبه ۲۱ تا ۳۱ مردادماه از ساعت ۷:۱۵ دقیقه الى ۱۳:۰۰ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۷:۱۵ الی ۱۲:۰۰ تعیین می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه  ادامه داد: مدیران به منظور کاهش مصرف و گذر از پیک بار مصرف برق در فصل گرما ترتیبی اتخاذ کنند تا با رعایت سایر مفاد مصوبه ابلاغی به ویژه تنظیم دمای محیط کار به حداقل ۲۵ درجه سانتی‌گراد تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی بعد از ساعات کاری از مدار خارج و بر حسن اجرای برنامه، دقت و نظارت لازم به عمل آورند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today