ایرنا/ مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای هوا در نقاط مختلف این استان تا ۲ روز آینده با افزایش چهار درجه‌ای به ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

رضا مرادی، مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی اظهار کرد: بررسی‌ها حاکی از تدوام روند افزایش دما در ۲ روز آینده است و بر این اساس دمای روزانه هوا تا روز چهارشنبه در بیشتر مناطق این استان به مرز ۴۰ و بالای ۴۰ درجه سانتیگراد افزایش پیدا می‌کند.
وی بیان کرد: به‌ جز این در روزهای آتی و تا پایان هفته جاری هوای استان مرکزی به صورت پایدار با آسمانی صاف تا کمی ابری در برخی از روزها در ساعات بعدازظهر همراه با وزش باد و در برخی از مناطق غبارآلود پیش‌بینی می‌شود.
مسئول پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی ادامه داد: ساوه با بیشینه دمای ۳۶ و ۶ دهم درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و شازند با کمینه دمای ۱۵ و ۶ دهم درجه سانتیگراد بالای صفر خنک‌ترین شهر این استان در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
مرادی اظهار داشت: بیشینه دمای اراک نیز در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۴ و چهار دهم درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه آن به ۱۸ و چهار دهم درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today