مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه بیماری کرونا در استان کاهش تدریجی دارد، اظهار کرد: تعداد بیماران بستری، سرپایی و فوتی‌های کرونا در استان روند کاهشی دارد.

پرویز قزلباش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه کرونا هنوز ادامه دارد، گفت: کرونا تمام نشده و باید همه مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه بیماری کرونا در استان زنجان کاهش تدریجی دارد، اظهار کرد: تعداد بیماران بستری، سرپایی و فوتی‌های کرونا در استان روند کاهشی به خود گرفته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون در استان زنجان هشت هزار و ۹۰۰ نفر از خدمات لازم بهداشتی استفاده کردند.
قزلباش با بیان اینکه بستری‌های ما در مراکز درمانی استان از ۳۶۰ نفر، امروز به ۴۳ نفر رسیده است، تاکید کرد: روند ابتلاء به بیماری کرونا در استان زنجان به صورت قطره چکانی است و باید روند کاهشی این بیماری حفظ شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، افزود: در حال حاضر ۳۹ بیمار کرونایی بد حال در ای سی یو استان بستری هستند.
قزلباش با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام مراکز عمومی و دولتی و خصوصی باید تثبیت و تقویت شود، تصریح کرد: برای از بین بردن این بیماری باید همه مردم مشارکت کنند.
وی گفت: بیشترین بار بستری بیماران کرونایی در استان مربوط به بیمارستان ولیعصر زنجان و امید ابهر است.

 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today