راه راه/ توئیت‌های دختران دانش آموز که از آزار‌های استاد پیش دانشگاهی شان پرده برداشته بودند جنجال ساز شد. آموزش و پرورش بلافاصله تیمی برای بررسی این اتفاق تکاندهنده تشکیل داده است.

گروهی از دانش آموزان دختر مدرسه معروفی در شمال تهران که فارغ التحصیل شده و حتی به دانشگاه راه یافته اند در توئیت‌های همزمان ادعا‌های تکان دهنده‌ای مطرح کردند که نشان از آزارهایشان توسط یک استاد معروف مرد داشت.

این دختران با ذکر اسم و نشان دقیق استادشان و انتشار عکس او از اقداماتش ابراز ناراحتی کردند و البته اقرار کرده اند خودشان فریب خورده اند و حتی برخی از آزار‌های دیگر اساتیدشان پرده برداشتند، اما اسمی ذکر نکردند جز اسم این استاد معروف که دکتر هم است.

بعد از این اقدام همزمان مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است که همه دختران باز همزمان با انتشار توئیت‌هایی به عذرخواهی از این استاد پرداخته و خواستار رفع کینه و ناراحتی شده اند تا جایی که یکی از دختران با این نوشته که من دانشجو هستم و تابع همه قوانین می‌باشم این تصور را به وجود آورده است که این دختران بعد از افشاگری تحت شرایط خاصی عذرخواهی کرده اند.

با بازتاب چنین اقدامی خبرنگار رکنا در تماس با امیر عباس میرزاخانی سرپرست معاونت رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایران پیگیر ماجرا شد.

میرزاخانی در این خصوص گفت: در جریان هستیم و در قالب تیمی به بررسی موضوع و پیگیری آن دست زده ایم.

بنابه این گزارش، هنوز مشخص نیست شکایتی در دستگاه قضایی صورت گرفته باشد، اما آموزش و پرورش در حال پیگیری است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran