ایرنا/ پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: در دو عملیات جداگانه سه کیلوگرم کوکایین و ۲۰۱ کیلوگرم تریاک در تهران کشف شد.

سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده گشت انتظامی یگان امداد تهران از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر و کشف بیش از ۳ کیلوگرم کوکایین خبر داد و گفت: ساعت ۱۶ نوزدهم مرداد ماه ماموران گشت انتظامی یگان امداد پلیس تهران در حال گشت زنی و انجام ماموریت در حوالی بزرگراه شهید باقری بودند که به فردی  که کیفی همراهش بود مظنون می شوند که بلافاصله پس از دیدن خودرو پلیس قصد فرار از محل را داشت.

سرهنگ دلاور القاصی مهر افزود: ماموران گشت انتظامی در یک اقدام پلیسی متهم را دستگیر و پس از بررسی بیشتر، از داخل کیف متهم بیش از سه کیلوگرم کوکائین کشف کردند.

فرمانده یگان امداد تهران گفت: فروشنده موادمخدر به همراه مواد مکشوفه دستگیر و در بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت همچنین از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان "کرمان" و کشف ۲۰۱ کیلوگرم  تریاک خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در این باره گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر قصد دارد مقادیری تریاک از قاچاقچیان جنوب کشور تهیه و به شهر تهران انتقال دهد. بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم محموله را در مخفیگاهش شهرستان "جیرفت" از استان کرمان پنهان کردهاست تا در فرصت مناسبی به شهر تهران انتقال دهد، عنوان کرد: با تکمیل رصد های اطلاعاتی توسط ماموران عملیات ویژه این پلیس نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به "استان کرمان" اعزام شدند.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان مخفیگاه متهم در شهرستان "جیرفت" شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از آن مکان انجام پذیرفت.

حسنوند ادامه داد: مراقبت های ویژه پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران روز گذشته پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش در عملیات مشترک وی را دستگیر و در بازرسی از آن مکان ۲۰۱ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ خاطر نشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس انتقال یافت و در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 
 
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran