ایرنا/ استاندار خوزستان با بیان اینکه حقوق اردیبهشت و خرداد کارگران شرکت هفت تپه به زودی پرداخت می‌شود، گفت: منابع مالی این شرکت برای پرداخت حقوق کارگران و کشت نیشکر و تولید محصول، با آزاد شدن حساب‌های این شرکت، تامین شده است.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در این باره بیان کرد: با پیگیری‌ مسوولان استانی، وزیر کشور، هماهنگی‌ در شورای امنیت کشور، معاون اول رییس جمهوری، مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اصل ۹۰، در نهایت با دستور مستقیم رییس قوه قوه قضاییه و دادستان کل کشور مبنی بر انجام اقدامات لازم برای ادامه فعالیت شرکت هفت تپه، امروز حساب‌های این شرکت برای پرداخت حقوق کارگران و تامین منابع آن آزاد شد.
وی ادامه‌ داد: معوقات حقوقی این کارگران مربوط به ماه‌های اردیبهشت و خرداد در چند روز آینده پرداخت خواهد شد.
رییس شورای تامین استان خوزستان افزود: علاوه بر این منابع مالی برای کشت جدید در هفت‌تپه تامین شده تا از این طریق روند تولید محصولات شرکت از سر گرفته شود.
شریعتی، از شرکت کشت و صنعت نیشکر هفتتپه به عنوان یک واحد تولیدی بزرگ نام برد و گفت: ادامه روند تولید این شرکت در سال جهش تولید، گام موثری در تولید شکر به عنوان یک کالای استراتژی برای کشور خواهد بود.
وی افزود: امیدواریم با اقداماتی که انجام می‌شود، این شرکت مانند سال‌های گذشته در جهت خوداتکایی و خودکفایی اقتصادی و امنیت غذایی کشور نقش آفرین باشد.
  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today