ایسنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۱ مرداد، ۸۹ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز  ۱۳ هزار و ۷۱۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۲۱۸ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.
کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۴۰  نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۱۶ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۷۶ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۸۹ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند .
کریم با اشاره به اینکه تعداد ۱۰۷ بیمار بستری شده جوان و پایین‌تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۶ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۱۴ نفر رسید.
کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۳۴۸ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۵۹ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday