پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف انواع تجهیزات پزشکی وبهداشتی قاچاق به ارزش 16 میلیارد و 650 میلیون ریال در شهرستان بستک خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق، مأموران پاسگاه مهران شهرستان بستک با انجام کار اطلاعاتی از جابه‌جایی کالای پزشکی قاچاق توسط یک خودروی سواری مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با پایش و رصد محورهای مواصلاتی، خودروی سواری مذکور را شناسایی، متوقف کرده و آن را جهت بررسی بیشتر به داخل یگان منتقل کردند.

سردار جعفری بیان کرد: در بازرسی از این خودرو مقادیر قابل توجهی تجهیزات پزشکی و بهداشتی قاچاق شامل، 15دستگاه آدابتور، 2 دستگاه لیزر، 2 دستگاه مانیتور، یک دستگاه منبع نور، یک دستگاه بیهوشی، 2 دستگاه سونوگرافی، 2 دستگاه سیرکولیشن متعلق به دستگاه بیهوشی، 87 دستگاه انواع تجهیزات پزشکی و 779 قلم لوازم آرایشی وبهداشتی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه ارزش ریالی محموله کشف شده 16 میلیارد و 650 میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today