برنا/ فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از انهدام باند چهار نفره سارقان مسلح منزل و احشام همراه با کشف سلاح و مهمات جنگی خبر داد.

سرهنگ سیدمحسن تقی زاده، فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در توضیح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خشن منزل و احشام در این شهرستان، موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.
او گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی موفق به شناسایی محل اختفای اعضای باند سارقان مسلح شده و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی، طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: در این جریان تعداد یک قبضه سلاح جنگی کلاش، ۱۲۴ عدد فشنگ جنگی، یک قبضه سلاح سرد قمه، یک تیغه خشاب جنگی کلاش، یک عدد پلاک خودرو سرقتی و همچنین تعداد پنج دستگاه گوشی موبایل از منزل سارقان کشف و ضبط شد.
به گفته این فرمانده انتظامی متهمان در تحقیقات فنی و پلیسی به ۶ فقره سرقت منزل و دو فقره سرقت مسلحانه احشام اعتراف کردند.
مقام ارشد انتظامی آبادان در پایان با بیان اینکه علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شدند، بیان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تحرکات مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ پلیس گزارش دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today