فارس/ مدیر داخلی بیمارستان شهیدرجایی گچساران گفت: طی 50 روز اخیر تعداد 1294 فرد مبتلا و مشکوک به کرونا به بیمارستان مراجعه کرده‌اند.

روح الله کهزادی، مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی گچساران اظهار کرد: در تیرماه امسال تعداد ۸۶۳ بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا به بیمارستان شهید رجایی گچساران مراجعه کرده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲۸۰ نفر بستری شدند، افزود: از مجموع این تعداد ۲۳۴ نفر در بخش عادی و تعداد ۴۶ نفر در بخش کرونایی این بیمارستان بستری شدند.

کهزادی با اشاره به اینکه در تیرماه امسال تعداد ۲۹ بیمار کرونایی برای ادامه درمان به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اعزام شدند، عنوان کرد: متاسفانه در تیرماه  امسال 14 بیمار کرونایی در بیمارستان شهید رجایی گچساران جان خود را از دست داده‌اند.

مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی گچساران ابراز کرد: در مردادماه امسال تا تاریخ ۲۰ مردادماه تعداد افراد مراجعه کننده به بیمارستان شهید رجایی ۴۳۱ نفر بوده که از این تعداد ۹۸ نفر در بیمارستان بستری شدند.

وی با اشاره به اینکه در مردادماه تعداد ۲۰ نفر در بخش آی. سی.یو بستری و مابقی در بخش عادی بیمارستان بستری شدند، افزود: در ۵۰ روز اخیر تعداد ۱۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا که در بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری بودند جان خود را از دست داده‌اند که از این تعداد 14 نفر در تیرماه و 4 نفر در مردادماه جان خود را از دست دادند.

کهزادی با بیان اینکه در تیرماه امسال چهار بخش در بیمارستان شهید رجایی به بیماران کرونایی اختصاص داده شد، عنوان کرد: از مجموع این تعداد ۳ بخش عادی برای بستری بیماران مشکوک و مبتلا و یک بخش مخصوص بیماران کرونا اختصاص داده شد.

مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی گچساران با اشاره به کاهش تعداد افراد بستری شده در مردادماه امسال گفت: اکنون ۲ بخش به بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا اختصاص داده شده است.

وی ابراز کرد: با توجه به  کاهش مراجعه بیماران و مشکوک  به کرونا در چند روز اخیر به بیمارستان اما هنوز مشخص نیست که شیب نزولی را طی می‌کنیم.

کهزادی در ادامه با بیان اینکه درآمد بیمارستان  با شیوع ویروس کرونا کاهش یافته است، اذعان کرد: درآمد بیمارستان در ایم قبل از کرونا یک میلیارد و 200 میلیون تومان بوده که از این میزان 600 میلیون تومان بابت حقوق پرسنل پرداخت می‌شد.

مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی گچساران ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا درآمد بیمارستان شهید رجایی گچساران به 300 میلیون تومان در ماه رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون 23 بیمار مبتلا به کرونا دربخش کرونایی بستری هستند که از این تعداد چهار نفر در بخش آی. سی، یو بیمارستان بستری هستند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today