شبستان/ ارجمند از افزایش تعداد جانباختگان ناشی از «کرونا» در جهرم خبر داد که اکنون به ۵۵ نفر رسیده است.

سید مجید ارجمند، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به بیماری «کرونا» در شهرستان های جهرم و خفر گفت: با نگاهی به وضعیت بیماری «کرونا» تا امروز سه شنبه ۲۱ مرداد ماه مشاهده می شود  که تعداد کل موارد مثبت به ۲ هزار و ۴۷۶ نفر رسیده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه هزار و ۸۷۲نفر از مبتلایان از اهالی شهرستان جهرم هستند، افزود: همچنین ۲۵۰ نفر از خفر، ۸۲ در کردیان و ۵۴ نفر نیز از اهالی بخش سیمکان هستند.
وی با اشاره به مراجعه بیماران از دیگر شهرستان های استان فارس به بیمارستان پیمانیه جهرم عنوان کرد: تعداد کل مبتلایان غیر بومی به مراکز درمانی جهرم ۲۱۷ نفر بوده است.
ارجمند همچنین از تعداد هشت هزار و ۹۴نمونه گرفته شده در مرکز تشخیص کرونا جهرم تا امروز خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد کل بیماران بهبود یافته و از قرنطینه خارج شده ۲ هزار و ۱۵۸ نفر اعلام شده است.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۳۰۷ بیمار در قرنطینه بستری هستند، خاطرنشان کرد: تعداد کل بیماران بستری مشکوک و مثبت در بخش های کرونای بیمارستان پیمانیه ۴۸ نفر بوده که از این تعداد، ۴۱ بیمار در بخش های عمومی و ۷ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به ترخیص سه بیمار جدید از بیمارستان اشاره کرد و گفت: امروز نیز یک بیمار دیگر جان خود را از دست داد که این فرد یک خانم ۷۰ ساله با سابقه فشار خون، دیابت و بیماری قلبی بوده و با فوت وی تعداد کل جانباختگان به ۵۵ نفر رسیده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online