تسنیم/ شهردار اراک گفت: پروژه شهید صیدی هفته دولت در اراک افتتاح می‌شود.

محمدکریم شفیعی، شهردار اراک در حاشیه بازدید پروژه های خاتم‌الانبیاء با اشاره به اهمیت آنها اظهار داشت: پروژه شهید صیدی از سال‌های قبل آغاز شده بود و دارای مشکلات فنی، قراردادی و مالی متعددی بود و در مسائل مختلف این پروژه حوزه های مختلف ورود پیدا کرده بودند و باعث ایجاد پرونده‌های مختلف شده بود و این امر سبب جلوگیری از پیشرفت پروژه پل شهید صیادی شده بود.
وی افزود: سال گذشته عرشه های پل شهید صیدی ساخته نشده بود و 21 نقطه تکیه پل دارای مشکل بود و تمامی نواقص و مشکلات بررسی و برطرف شد و ضلع شمالی پل شهید صیدی با تلاش تکمیل شده است.
شهردار اراک بیان کرد: قطعات ضلع جنوبی پروژه شهید صیدی را شرکت آذرآب می ساختند و متاسفانه قراردادهای شرکت آذرآب دچار مشکل بود و پس از تلاش‌های متعدد مشکلات قرارداد این شرکت نیز برطرف شده ‌و در هفته دولت این پروژه افتتاح می‌شو‌د.
شفیعی تصریح کرد: با بهره برداری از تقاطع شهید صیدی وسائط نقلیه عبوری به خاطر غیر همسطح شدن تقاطع، دسترسی بهتر و ایمن تری به مرکز شهر دارند که از اقدامت مطلوب شهری به شمار می‌رود.
وی بیان کرد: تقاطع شهید صیدی یکی از مهم ترین تقاطع های رینگ مهم داخل شهر کلانشهر اراک است که از پل محیط زیست شروع و پس از گذر از جاده فراهان به آرامستان اراک ختم می گردد.
شهردار اراک خاطرنشان کرد: سیستم سازه ای پل های احداث شده در این تقاطع به صورت عرشه فولادی و بتنی است و سرعت بالای اجرا، دوام بالا، صرفه اقتصادی، ایمنی بیشتر، نصب آسان تر تاسیسات و قابلیت بازیافت از مزایای این روش است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today