ایرنا/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: مراسم عزاداری ماه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همراهی هیات‌های عزادار و مردم ولایتمدار کرمانشاه برگزار خواهد شد.

محمدابراهیم الهی تبار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه عصر سه شنبه در گردهمایی متولیان عاشورایی استان کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: زندگی همه ما با امام حسین(ع) گره خورده است و همه ساله مراسم عزای سرور و سالار شهیدان باشکوه خاصی برگزار شده است.
وی ادامه داد: امسال شرایط خاصی به واسطه بیماری کرونا در کشور و استان کرمانشاه ایجاد شده است که می طلبد با درایت شرایطی ایجاد کنیم که وضعیت بیماری تشدید نشود.
الهی تبار تصریح کرد: همه ما عزادار حضرت سیدالشهدا (ع) هستیم و به این عزادار بودن نیز افتخار می کنیم چرا که هرچه داریم به برکت امام حسین و تاسوعا و عاشوراست.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: باید به این موضوع توجه داشته باشیم باتوجه به حساسیت های وضعیت کنونی، لازم است شرایطی ایجاد شود که هم شاهد برپایی پرشور و شعور مراسم عزاداری باشیم و هم اینکه بیماری کرونا اوج نگیرد.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب و اسلام منتظر فرصت هستند که نهایت سوء استفاده را از شرایط پیش آمده ببرند و به تضعیف اعتقادات مردم و بخصوص نسل جوان بپردازند بنابراین باید در عین حال که مراسم عزاداری را برگزار می کنیم پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت کرده باشیم.
الهی تبار در پایان و با اشاره به ابلاغ برخی ضوابط برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم، گفت: امیدوارم هیات های مذهبی با رعایت ان ها و در عین حال همراهی مردم شاهد باشیم که مراسم عزای سرور و سالار شهیدان با رعایت پروتکل های بهداشتی بهداشتی برگزار شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today