تسنیم/ فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل از کشف تعداد ۳۰ فقره احتکار در استان اردبیل خبر داد و گفت: ارزش این احتکار ۵۸ میلیارد تومان بوده است.

سردار هوشنگ حسینی، فرمانده ‌انتظامی استان اردبیل اظهار داشت: دستگاه‌های مربوطه در 3 روزه گذشته 73190عدد ماسک در استان اردبیل کشف کردند و همچنین تعداد 578 هزار عدد دستکش نیزکشف شد.
وی با اشاره به اینکه در 3 روز گذشته همچنین بالای یک میلیون مواد ضد عفونی و مواد شوینده کشف شده است، افزود: نیروی انتظامی در این زمینه بازرسی همه جانبه‌ای دارد.
حسینی با بیان اینکه خوشبختانه استان اردبیل جزو 3 استان امن کشور محسوب می‌شود، افزود: این کار برای استان اردبیل بسیار تاثیرگذار است و همچنین وقوع کل جرایم پرونده نسبت به سال گذشته در استان اردبیل 2 درصد کاهش یافته است و دستگیرشدگان در این زمینه 8 درصد افزایش یافته است.
وی بیان کرد: 70 درصد دستگیرشدگان در جرایم مختلف در استان اردبیل بیکار هستند و 2 درصد دارای تحصیلات عالی هستند و همچنین بیشترین افراد دستیگرشده به مواد مخدر اعتیاد دارند.
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف تعداد 30 فقره احتکار در استان اردبیل خبر داد و گفت: ارزش این احتکار 58 میلیارد تومان بوده است.
وی از افزایش 57 درصدی قاچاق نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: پرونده‌های بالای 100 میلیون در این زمینه 24 مورد بوده است.


 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today