ایرنا/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تأکید بر تداوم بازرسی های مستمر بر اصناف استان، گفت: یک واحد عرضه کننده روغن موتور تقلبی در تبریز ۲ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال جریمه شد.

یوسف پایدار، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به تشدید اقدامات نظارتی و بررسی وضعیت توزیع روغن موتور در سطح مرکز استان، اظهار کرد: بازرسان این سازمان در راستای نظارت های مستمر خود یک واحد متخلف توزیع کننده روغن موتور تقلبی را شناسایی و با تشکیل پرونده تخلفاتی به علت عرضه محصولات تقلبی و غیراستاندارد به مراجع قانونی معرفی کردند.
وی افزود: واحد صنفی متخلف با تشریفات قانونی در شعبه رسیدگی کننده به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت و ضبط کالاهای تقلبی محکوم شده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: نظارت بر مراکز عرضه روغن موتور، لوازم یدکی خودرو و لاستیک سبک و سنگین در اولویت کاری بازرسان سازمان قرار داشته و شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان یا سایت ۱۲۴.ir اطلاع رسانی کنند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today