باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: با متخلفان فاقد بارنامه حمل کالا طبق قانون برخورد قاطع و جدی می‌شود.

رضا عبدی، رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: با متخلفان فاقد بارنامه حمل کالا طبق قانون برخورد قاطع و جدی می‌شود.
رضا عبدی اعلام کرد: براساس ضوابط و مقررات جاری کشور با هدف ضرورت شفاف سازی فرآیند حمل و نقل و جلوگیری از جابجایی کالا خارج از شبکه حمل و نقل جاده ای، انجام هرگونه عملیات حمل و نقل با طی فرآیند‌های قانونی و دریافت بارنامه ضروری است.
او گفت: به تمامی رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل و مالکان و صاحبان کالا تاکید می‌گردد هرگونه جابجایی بار در جاده‌های کشور نیازمند دریافت بارنامه(سند حمل) می‌باشد.
رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان ادامه داد: همچنین علاوه بر اعمال قانون توسط پلیس راه، متخلفان به کمیسیون ماده ۱۱ تخلفات رانندگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای احضار و برخورد قانونی با آنان بعمل خواهد آمد.
عبدی بیان کرد: انجام هرگونه عملیات حمل و نقل با طی فرآیند‌های قانونی و دریافت بارنامه ضروری است؛ و با متخلفان به طور جدی برخورد می‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today