پایگاه خبری هاژه/ دادستان مهاباد از دستگیری دو کارمند دیگر شهرداری مهاباد به اتهام ارتشاء و فساد مالی خبر داد.

اصلان حیدری، دادستان مهاباد اظهار کرد: با حکم قضایی دو کارمند دیگر شهرداری مهاباد به اتهام گرفتن رشوه و فساد مالی دستگیر شدند.
وی افزود: این دستگیری در ادامه پرونده‌های فساد مالی و تخلفات اداری در شهرداری مهاباد صورت گرفته است.
حیدری تصریح کرد: در حال حاضر شمار کارکنان دستگیر شده در شهرداری مهاباد به 9 نفر رسیده و علاوه بر آن پنج عضو شورای این شهر نیز در همین رابطه دستگیر شده‌اند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.
دادستان مهاباد در ادامه با اشاره به اینکه هیچ کدام از این افراد احضار نشده‌اند، اظهار کرد: این افراد پس از محرز شدن تخلفات به اتهامات مختلف مانند گرفتن رشوه، تخلفات اداری و فساد مالی دستگیر شده‌اند.
گفتنی است؛ در ماه‌های گذشته بررسی سلامت اداری، احضار و دستگیری تعدادی از کارکنان شهرداری‌های کشور با دستور سازمان بازرسی و ورود دادستانی در دستور کار نهادهای امنیتی- نظارتی قرار گرفته است و ورود سازمان بازرسی و دادستانی شهرستان مهاباد به پرونده‌های رشوه، فساد مالی و تخلف اداری واکنش مثبت شهروندان را به‌دنبال داشته است.
تداوم این روند و پیگیری بیشتر نهادهای نظارتی بر سلامت اداری در شهرستان به‌خصوص شهرداری این شهر و سایر ادارات و دستگاه‌ها علاوه بر افزایش اعتماد عمومی منجر به اصلاح امور و سلامت بیشتر مدیریت شهری خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today