باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بستری 65 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان خبر داد و گفت: ۳۱۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر ۳۱۲ بیمار در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که از این تعداد، ابتلای ۱۸۶ مورد به کرونا قطعی است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۷ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت قرار دارند که از این تعداد ۱۹ نفر به کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری ۶۵ مورد جدید در استان بوشهر، گفت: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر تاکنون ۳۸۸ هم استانی جان خود را براثر ابتلا به این ویروس ازدست ‌داده‌اند.
کشمیری ادامه داد: بیستم مرداد ماه یک نفر با سابقه فشار خون و آقایی ۴۱ سال با سابقه بیماری کلیوی بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته‌اند که نتیجه آزمایش آنان امروز مثبت اعلام شد.
وی ابراز کرد: در روز بیست ویکم مرداد  نیز  شاهد فوت چهار بانوی ۲۹، ۵۳، ۵۸ و ۶۲ ساله و سه آقای ۴۲، ۷۰ و ۷۳ ساله با سابقه بیماری‌هایی نظیر دیابت و فشار خون بودیم که ابتلای آنان به کرونا امروز تایید شد.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: امروز نیز آقایی ۶۱ ساله بدون سابقه بیماری و بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
کشمیری تاکید کرد: برای شکست کرونا نیازمند همراهی همه جانبه مردم و مسئولان هستیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday