ایرنا/ فرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری چهار نفر از اعضای باند سرقت احشام در این شهرستان خبر داد.

رضا محمدرضایی، فرمانده انتظامی جیرفت با اعلام این خبر به رسانه‌ها تعداد اعضای این باند را چهار نفر عنوان کرد و از کشف احشام سرقتی توسط ماموران انتظامی شهرستان جیرفت خبر داد.
وی با بیان اینکه گزارش چندین فقره سرقت احشام از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد، گفت: بلافاصله طرح مهار در شهرستان به اجرا درآمد.
فرمانده انتظامی جیرفت افزود: ماموران با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی، خودروی متخلف را در محور دلفارد- جیرفت شناسایی و اقدام به توقیف آن کردند.
محمدرضایی اظهار کرد: پس از توقیف خودرو، اعضای باند سرقت احشام برای سیر مراحل قضایی به دادسرای جیرفت منتقل شدند. احشام کشف شده از خودرو نیز به مالباخته تحویل داده شدند.
وی تصریح کرد: پس از بررسی سوابق متهمان مشخص شد که سارقان دارای سوابق سرقت بوده و در بازجویی اولیه به بزه انتصابی خود اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی جیرفت با بیان اینکه دامداران محل نگهداری احشام خود را به تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنند، افزود: همچنین دامداران از ورود افراد غریبه تحت عنوان مشتری به محل نگهداری احشام جلوگیری کنند.
محمدرضایی ادامه داد: دامداران در صورت مشاهده افراد ناشناس و یا خودرو مشکوک از طریق تماس با شماره ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان موضوع رسیدگی شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar