باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی باشگاه سپاهان گفت: مذاکره با ۱۰ مربی داخلی و خارجی برای انتخاب سرمربی تیم سپاهان ادامه دارد.

علی پزشک، سخنگوی باشگاه سپاهان گفت: بعد از استعفای قلعه نویی گمانه زنی های رسانه ای درباره مربی تیم سپاهان ادامه دارد و گزینه هایی مطرح می شود. دوست ندارم در مورد اسامی صحبت کنم، ولی کار کردن با باشگاه سپاهان که در حد استانداردهای اروپایی کار می کند، می تواند یک فرصت طلایی برای مربیان داخلی و خارجی باشد. الان پیشنهادات زیادی به ما ارسال شده که در حال بررسی هستیم.
وی با اشاره به اینکه باشگاه برای برانکو هتلی رزرو نکرده است، ادامه داد: بحث هتل را تایید نمی کنم. این اتفاق نیفتاده. هتلی که نام برده اند هم لیست مسافرانش قابل استعلام است. اسامی زیادی در لیستمان داریم. مربیان خوب داخلی و خارجی. می خواهیم از فرصتی که داریم بیشترین بهره را ببریم و بهترین تصمیم را بگیریم. می خواهیم فصل آینده نتیجه بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم و باید با تفکر و بدون شتاب زدگی و در فرصت مناسب اقدام کنیم. 
پزشک اضافه کرد: آقای برانکو در میان گزینه های ما وجود دارد، البته ما ۱۰ گزینه دیگر هم داریم. آقای برانکو در میان گزینه های ما قرار دارد، ولی هنوز با او به تفاهم نرسیدیم.
سخنگوی باشگاه سپس در ادامه و در واکنش به این سوال که در این شرایط اقتصادی سخت، باشگاه سپاهان چقدر می خواهد به برانکو که در دعوا با باشگاه پرسپولیس است، بدهد، توضیح داد: باشگاه ما استراتژی خودش را دارد و با برنامه ریزی کار می کند. طبق بودجه کار می کنیم. موید حرف من هم اینکه امروز که با شما صحبت می کنم، یک ریال به بازیکنان خارجی و مربیان خارجی بدهکار نیستیم.
وکیل برانکو در مورد پیشنهاد سپاهان  به این مربی کروات اظهار کرد: باشگاه سپاهان برای سرمربی گری به برانکو پیشنهاد داد، اما او به خاطر قراردادی که با تیم ملی عمان دارد از آنها تشکر و این پیشنهاد را رد کرد و هرگونه خبر درباره سفر او به ایران و رزرو هتل جعلی و نادرست است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today