ایرنا/ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: متخلفان در بخش‌های صنفی، بهداشتی و قاچاق بهار امسال ۱۱۸ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال جریمه شدند.

رضا محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان ابراز داشت: بیشترین پرونده‌های تشکیل شده در اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان مربوط به کالا و خدمات بود.

وی بیان کرد: سه ماه نخست امسال یک هزار و ۶۹۳ پرونده تخلف در اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان تشکیل شد که از این تعداد پرونده یک هزار و ۶۵۴ پرونده رسیدگی و مختومه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان اضافه کرد: از مجموع یک هزار و ۶۹۳ پرونده تخلف تشکیل شده در اداره کل تعزیرات حکومتی استان سمنان در مدت ذکر شده، یک هزار و ۲۴۵ پرونده در زمینه کالا و خدمات، ۱۸۷ پرونده در زمینه قاچاق و ۲۶۱ پرونده در زمینه بهداشت، درمان و دارو تشکیل شد.

محمدی خاطرنشان کرد: سه ماه نخست امسال تمام ۲۶۱ پرونده تخلف تشکیل شده در زمینه بهداشت، دارو و درمان در استان سمنان رسیدگی و متخلفان ۲۵۹ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال جریمه شدند.

وی یادآور شد: هیچ واحد فعال در زمینه بهداشت، دارو و درمان سه ماهه نخست امسال به دلیل تخلف پلمب نشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان تصریح کرد: هشت هزار و ۲۴۳ پرونده در زمینه تخلف‌های صنفی، بهداشتی و قاچاق در این اداره کل در سال ۹۸ تشکیل شد که از این تعداد  یک‌هزار و ۲۹ پرونده در زمینه قاچاق کالا و ۶۷۶ پرونده در زمینه تخلفات بهداشتی بود.

محمدی گفت: سال گذشته متخلفان در قالب هشت هزار و ۲۴۳ پرونده تشکیل شده در این اداره کل پس از انجام تشریفات قانونی و رسیدگی در شعبه ها و محرز شدن تخلف آن ها به بیش از ۵۵۱ میلیارد و ۶۱۳ میلیون و ۲۷۲ هزار ریال جزای نقدی محکوم شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today