ایرنا/ فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گچساران گفت: هفت هزارو ۵۰ بسته معیشتی شامل مواد غذایی در قالب کمک های مومنانه در این شهرستان تاکنون بین نیازمندان توزیع شده است.

سرهنگ سید علی اصغر نورایی نسب، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گچساران اظهار کرد: این میزان کمک های مومنانه در قالب چهار مرحله بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

وی ارزش ریالی هر بسته را سه میلیون ریال اعلام کرد و تصریح کرد: این بسته های معیشتی شامل ۱۰ کیلو برنج، چهار کیلو گوشت مرغ، ۲ عدد روغن، یک قوطی رب گوجه فرنگی، ماکارونی و حبوبات است.

نورایی نسب ابراز کرد: فعالیت در عرصه خبر در نظام جمهوری اسلامی با رسانه های خارجی باید متفاوت باشد چرا که اخبار ما باید مبتنی بر آموزه های دینی و اسلامی  و از صداقت، اخلاق، دقت، پژوهش و تحقیق برخوردار باشد.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گچساران خبرنگار را پل ارتباطی بین مردم و مسئولین دانست و گفت: چشمان تیزبین خبرنگاران باید در جهت رفع مشکلات مردم  موضوعات مختلف را رصد و پیگیری و به تبع از مسئولین مطالبه گری کند.

وی ادامه داد: دشمنان به دنبال ناامیدی و یأس در جامعه هستند که خبرنگاران با رسالت خود می توانند امیدآفرینی در بستر جامعه را ترویج دهند.

نورایی نسب گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۱ سال از عمر پربرکت انقلاب را برای عموم مردم تبیین و روشنگری شود.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه گچساران ادامه داد: رسالت اصلی یک خبرنگار این است که از مسئولین حقوق مردم را در زمینه های مختلف به شایستگی مطالبه کند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران از انتشار اخباری که دودستگی و نفاق در جامعه ایجاد می کند پرهیز کنند و مطالبی که حول همدلی، وحدت و انسجام در جامعه است را انتشار دهند.

نورایی نسب به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: تاکنون اقدامات خوبی برای مقابله به ویروس کرونا در کشور برداشته شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today