همشهری/  بازپرس جنایی تهران که هدف حمله 2 موتورسوار نقابدار قرار گرفته و تا پرتگاه مرگ پیش رفته بود پس از جراحی نفسگیر 5 ساعته روی جمجمه‌اش به زندگی بازگشت و از خطر مرگ نجات یافت.

عباس بخشوده، قاضی ویژه قتل تهران قصد رفتن به دادسرای مرکز را داشت اما زمانی که از خانه‌اش حوالی خیابان فداییان اسلام خارج شد تا سوار ماشینش شود ناگهان 2 مرد نقابدار که سوار بر موتور بودند به سمت وی هجوم برده و با جسم سختی 2 ضربه محکم بر سرش کوبیدند.

به‌دنبال این حادثه، بازپرس جنایی تهران به بیمارستان انتقال یافت و با دستور بازپرس کشیک دادسرای شهرری، گروهی از مأموران پایگاه نهم و اداره دهم پلیس آگاهی تهران مأمور رسیدگی به این پرونده شدند.

ضربات وارده به سر قاضی به‌حدی شدید بود که او دچار خونریزی مغزی و در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) بستری شد. پس از آن تحت عمل جراحی قرار گرفت که 5 ساعت به‌طول انجامید.

با این حال پس از این جراحی نفسگیر به طرز معجزه‌آسایی از خطر مرگ نجات یافت و به زندگی بازگشت.

قاضی جنایی وقتی به هوش آمد درباره حادثه به کارآگاهان گفت: من با هیچ‌کس خصومت شخصی نداشتم و نمی‌دانم علت این حمله وحشتناک چه بوده و موتورسواران با چه انگیزه‌ای به من حمله کردند. آن شب کشیک دادسرای مرکز بودم و باید به آنجا می‌رفتم اما وقتی به خودرویم  رسیدم از پشت سر هدف حمله قرار گرفتم و چهره مهاجمان را ندیدم و ناگهان بیهوش شدم.

براساس این گزارش، تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی و بازداشت عاملان سوء قصد به قاضی ویژه قتل تهران ادامه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran