ایرنا/ رئیس حوزه قضایی الوار گرمسیری از توابع شهرستان اندیمشک گفت: با توجه به اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و همچنین شکایت‌های متعدد رسیده، با هماهنگی‌هایی انجام شده با ضابطین قضایی، اعضای یک باند سرقت مسلحانه در این حوزه شناسایی و دستگیر شدند.

کریم صحرایی، رئیس حوزه قضایی الوار گرمسیری از توابع شهرستان اندیمشک در این زمینه اظهار داشت: با توجه به شکایت‌های صورت گرفته مبنی بر سرقت اموال و تیراندازی به سمت خودرهای در حال تردد در مسیر آزاد راه اندیمشک-پل زال با پیگیری‌های مستمر بامداد امروز یکی از باندهای سرقت مسلحانه در روستای جهانگیرخانی از توابع بخش الوار گرمسیری شناسایی شد.
وی ادامه داد: با اقدام به موقع سه نفر از اعضای این باند دستگیر شدند که در مخفیگاه آنها، یکدستگاه خودروی پژو و مقادیر زیاد اجناس سرقتی به همراه مهمات جنگی کشف و ضبط شد.
صحرایی با اشاره به اینکه در بازجویی از متهمان، نامبردگان به ۲ فقره سرقت خودروی دیگر نیز اعتراف کردند، افزود: بازجویی از این افراد کماکان توسط ماموران پلیس آگاهی، تحت نظارت مقام قضایی ادامه دارد.
رئیس حوزه قضایی الوار گرمسیری اضافه‌کرد: دستگاه قضایی در مسیر تامین امنیت عمومی و برخورد با مظاهر فساد و بی‌عدالتی با احدی تعارف نداشته و ندارد چرا که از جمله خطوط قرمز دستگاه قضا مقوله تعرض به امنیت مردم و شهروندان است.
این مقام قضایی در الوار گرمسیری تاکیدکرد: تامین امنیت شهروندان به عنوان یک اولویت اصلی در دستگاه قضا همواره مورد تاکید قرار داد و با مخلان نظم و امنیت عمومی و متعرضان به جان، مال، عرض و ناموس مردم به شدت و قاطعانه برخورد می‌کند.
وی اضافه‌ کرد: برخوردهای این‌چنینی معطوف به یک برهه و زمان خاص نبوده و به طور مرتب در دستور کار مرجع قضایی قرار دارد.
بر اساس این گزارش، این افراد با کمین کردن در مسیر آزادراه اندیمشک_ پل زال، با استفاده از سلاح گرم، مبادرت به سرقت خودرو و اموال مردم می‌کردند.


  
  

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today