باشگاه خبرنگاران/ سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: در حال حاضر چگونگی برگزاری تاسوعا و عاشورا حسینی از سوی ستاد کرونا استان خورستان هنوز اعلام نشده است.

علی فرهمندپور، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: در حال حاضر چگونگی برگزاری تاسوعا و عاشورا حسینی از سوی ستاد کرونا استان خورستان هنوز اعلام نشده است و با هیئاتی که نکات بهداشتی را رعایت نکند به شدت برخورد می‌شود.
او افزود: در زمان اجرای مراسم های عزاداری محرم  باید باید مراقب بود که بهانه‌ای دست دشمن ندهیم چرا که شبکه‌های معاند منتظر چنین حرکت‌هایی هستند و امسال به علت شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی در اجرای عزاداری‌ها است و باید عزاداری‌هایی که کمرنگ شده‌اند از قبیل تعزیه خوانی با استفاده از استادیوم‌ها با فاصله گذاری و نیز با رعایت نکات بهداشتی اجرا و جایگزین شود.
فرهمندپور تصریح کرد: هیئت‌های عزاداری می‌توانند با رعایت فاصله اجتماعی عزاداری محله‌ای داشته باشند و در خیابان‌های اطراف محل خود عزاداری کنند و برنامه‌های محلی عزاداری را اجرا کنند.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: در ایام غدیر در قالب طرح ضیافت غدیر پخت نذری و اطعام غدیر به خوبی برگزار شد که دراین باره پیشنهاد می‌شود نحوه تهیه و توزیع نذورات از سمت تبلیغات اسلامی به صورت متمرکز در ۸ موکب شهرستان اعلام شود و ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر و بهداشت نیز باید بر رعایت نکات بهداشتی بر هیئت نظارت کنند.


 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today