فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان اردبیل، با اشاره به استمرار وضعیت قرمز کرونا گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۱ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شده است.

شهرام حبیب زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مرکز استان اردبیل با اشاره به آمار مبتلایان کرونا در استان اردبیل اظهار کرد: براساس نتایج آزمایشگاهی، طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۱ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شده است.
وی افزود: از این تعداد؛ ۲۷ نفر در اردبیل، ۴ نفر در پارس آباد، ۷ نفر در مشگین شهر، ۱ نفر در بیله سوار و ۲ نفر در خلخال بستری شدند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به ترخیص ۴۵ نفر با بهبودی نسبی از مراکز درمانی استان اردبیل در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این مدت 5نفر از مبتلایان به کرونا فوت کردند که به بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض می‌کنیم.
وی بیان داشت: در حال حاضر ۳۱۹ نفر مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۶۷ نفر بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
حبیب زاده بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، شستن دست‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی مجددا تاکید و گفت: از عموم مردم شریف استان درخواست می‌کنیم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today