فارس/ نماینده ساوه در مجلس گفت: در وضعیت معیشتی و اقتصادی فعلی حجم زیادی از خودروی خارجی چند میلیاردی دولتمردان در سفرهای استانی بازخورد بسیار بدی برای انقلابی که متعلق به پابرهنگان است دارد.

حجت‌الاسلام محمد سبزی، نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر استانی برخی وزرا خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مسؤولین دولتی و وزرا را در سفرهای استانی و شهرستانی بیش از 20 خودروی شاسی بلند و چند میلیاردی همراهی می‌کند که اکثرا این خودروها متعلق به مدیران کل استانی است که بازخورد بسیاری بدی بین مستضعفان دارد.
وی افزود: در وضعیت معیشتی و اقتصادی ضعیف فعلی، این حجم از خودروی خارجی چند میلیاردی که دولتمردان را در این سفرها همراهی می‌‌کند بازخورد بسیار بدی برای انقلابی که متعلق به پابرهنگان است دارد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: متاسفانه وقتی این حجم از خودروی خارجی که بعضا قیمت‌ همه آنها حدود 100 میلیارد می‌شود به یک روستا یا یک نقطه فقیرنشین وارد می‌شوند آسیب‌های اجتماعی و روحی و روانی زیادی را روی اهالی می‌گذارد. 
سبزی اظهار داشت: وقتی فاصله‌های طبقاتی بین مردم و مسئولین و مدیران زیاد شود نشان دهنده آن است که از آرمان‌های انقلاب فاصله گرفته‌ایم که باید هر چه سریع‌تر این ضعف را بر طرف کنیم. 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که روزی فرا رسد که مسئولین و وزرا بدون تشریفات و خودروهای میلیاردی و محافظ بین مردم باشند و با آ‌نها نشست و برخاست کنند. همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today