فارس/ فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل شهرسازی زنجان از رفع تصرف دو قطعه زمین به ارزش 116 میلیارد ریال از اراضی ملی خبر داد.

اسماعیل تیموری، فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان اظهار کرد: رفع تصرف از اراضی ملی در استان زنجان به صورت جدی توسط یگان حفاظت انجام می‌شود.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین، مسکن و نیروی انتظامی یک زمین به ارزش 85 میلیارد ریال را رفع تصرف کرده است، عنوان کرد: این زمین به مساحت 280 هزار متر مربع از اراضی ملی بوده است.
وی با بیان اینکه این زمین از سال 1395 به تصرف در آمده بود، تصریح کرد: با طرح دعوی و شکایت در محاکم قضایی توسط واحد حقوقی اداره راه و شهرسازی و پیگیری‌ها رای خلع ید و رفع تصرف صادر شد.
تیموری با اشاره به اینکه در موردی دیگر زمینی به مساحت 6 هزار و 184 متر مربع زمین تصرف شده بود، بیان کرد: ارزش این زمین نیز 31 میلیارد ریال خلع ید شد.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه این زمینه در پلاک ثبتی 38/102 در پونک شهر زنجان قرار داشت، اضافه کرد: هرگونه ساخت و ساز بدون مجوز، دخل و تصرف، تعرض و تجاوز بر اراضی دولتی جرم است و برابر قانون اقدام خواهند شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today