پایگاه خبری شهر فردا/ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از مسمومیت ۱۴ نفر با گاز مونوکسید کربن در چهارمحال و بختیاری در سالجاری خبر داد.
 
محمد حیدری، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: ابتدای سال تاکنون ۱۴ مورد مسمومیت با مونوکسیدکربن داشتیم که آمار نسبت به سال گذشته کاهش داشته این مهم نیز به دلیل اطلاع‌رسانی ها بوده است.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: از ابتدای سال تاکنون ۴۳ مورد احیای قلبی ریوی و موفق توسط اورژانس استان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون تقریباً ۶۰ هزار مورد با اورژانس نیاز به کمک داشتند که از این تعداد هفت هزار مورد مشاوره شده، ۹ هزار مورد مزاحمت‌های تلفنی، ۳۳ هزار مورد موارد دیگر بوده است.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: وظیفه انتقال بیماران بین مراکز درمانی و انتقال از محل حادثه یا امداد جاده‌ای با اورژانس است و در اکثر مأموریت‌ها نیروهای اورژانس نمی‌داند افراد بیمار دچار کرونا هستند که این کار را سخت‌تر کرده و وسایل حفاظت فردی نیز انجام عملیات را برای نیروها سخت‌تر کرده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday