خبرگزاری دانا/ هر سال در آستانه ماه محرم مراسم عزاداری چهارمحال و بختیاری رونق می‌گیرد و این استان رنگ و بوی حسینی گرفته و به استقبال محرم می‌رود اما امسال با وجود ویروس کرونا حال و هوای این منطقه جلوه دیگری یافته و شعور حسینی با چهره دیگری درآن خودنمایی می‌کند.

حجت‌الاسلام فاطمی، امام جمعه موقت شهرکرد در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: امسال به خاطر ویروس کرونا عزاداری متفاوتی نسبت به سال های گذشته داریم.
وی تاکید کرد: لازم است همه  هیئت ها، مساجد و در کل ارادتمندان به امام حسین(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی یک عزاداری خوب را برگزار کنند.
امام جمعه موقت شهرکرد در بخش دیگر از سخنرانی خود گفت: وظیفه نمایندگان مجلس مطالبه گری است آن ها باید درد مردم را بفهمند و از مسئولین برای حل مشکلات مردم مطالبه گری کنند.
وی همچنین به وظایف نمایندگان مجلس اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس باید درد مردم را بفهمند و مطالبه گر باشند.
حجت‌الاسلام فاطمی خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس نباید از آن وظیفه خطیر خود کوتاه آیند و باید با بصیرت و عقل خود از دولت مطالبه گری داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه مایه حیا ایمان و عقل است تصریح کرد: حیا نشان دهنده کمالات انسانی است و بی‌حیایی در نحوه پوشش، در شیوه حرف زدن و در رفتار اشخاص خودش را نشان می‌دهد.
حجت‌الاسلام فاطمی در بخش دیگر از سخن های خود به تلاش آمریکا برای تمدید تحریم ها  اشاره کرد و گفت: تعامل با ملت ایران باید در نهایت ادب و محترمانه باشد نه با زبان تهدید و قلدری؛ ملت ایران هرگز با تهدید تسلیم نمی‌شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday