ایرنا/ فرماندار سلسله گفت: به طور میانگین روانه ۱۰ نفر در شهرستان سلسله به کرونا مبتلا می شوند که این آمار نگران کننده است.

شریف خسروی، فرماندار سلسله اظهار داشت: تاکنون بیش از ۴۷۴ نفر در شهرستان سلسله به کرونا مبتلا شده و نتیجه آزمایشاتشان مثبت اعلام شده است.
وی با بیان اینکه به واسطه برگزاری مراسم های شادی و عزاداری مشکلات زیادی درخصوص ابتلا به بیماری برای مردم شهرستان ایجاد شده است، عنوان کرد: متاسفانه برگزاری جشن های عروسی به آفتی جدی برای سلامت مردم تبدیل شده است و برخی زوج ها جشن و شادی خود را با خون بهای مردم برگزار می کنند.
به گفته وی رسانه ها همچون گذشته با اطلاع رسانی به مردم تا برگشتن به شرایط عادی مسئولان را در کنترل بیماری یاری کنند.
فرماندار سلسله با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای کنترل کرونا در شهرستان، خاطرنشان کرد: تعطیلی تالارها و ممنوع کردن ورود گردشگران به مناطق گردشگری به صورت مقطعی، الزام اصناف و بازاریان به رعایت پروتکل های بهداشتی و پلمب واحدهای متخلف، تعطیلی باشگاه های سرپوشیده و آرایشگاه های زنانه به منظور مدیریت جشن های عروسی و کاهش آنها از جمله مواردی بوده است که تاکنون برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان انجام شده است. 
خسروی افزود: سلامت مردم باید اولویت همه ما باشد و هر کسی باید خودش را در این زمینه مسئول بداند تا از این بحران به سلامت عبور کنیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today