فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از دستگیری 3 نفر اعضاء یک باند سرقت موتورسیکلت و اعتراف آنان به 7 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

رضا رضایی، فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان اظهار کرد: در پی وقوع سرقت‌های موتورسیکلت طی یک ماه گذشته در شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. 
وی افزود: در تحقیقات ماموران پلیس آگاهی، سارق که جوانی 23 ساله و در مرخصی از زندان به سر می‌برد شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد. 
این مقام انتظامی بیان داشت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی‌های به عمل آمده و ارائه دلایل و مدارک، لب به اعتراف گشود. 
رضایی افزود با انجام تحقیقات گسترده و بازجویی‌های فنی پلیس، متهم به 6 فقره سرقت موتورسیکلت و یک فقره سرقت محتویات خودرو با همدستی 3 نفر خریدار اموال مسروقه اعتراف کرد. 
وی با اشاره به دستگیری 2 نفر از خریداران اموال مسروقه در اراک و خنداب اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان با اشاره به کشف 5 دستگاه از موتور سیکلت‌های مسروقه از افراد مالخر از شهروندان خواست در جهت پیشگیری از سرقت به توصیه و هشدارهای پلیسی توجه داشته و درصورت اطلاع از هر گونه سرقت و یا تردد افراد مشکوک مراتب را با شماره تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today