شبستان/ رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل گفت: یک تالار عروسی و ۸ قهوه خانه دیگر با حضور کارشناسان بهداشت محیط و در راستای حفظ سلامتی عمومی و اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان پلمب شدند.

عمران خسروی، رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل با اشاره به پلمب یک تالار عروسی و ۸ قهوه خانه دیگر در استان اظهار کرد: روزانه بیش از 150 واحد صنفی استان با هدف مقابله با بیماری کرونا مورد بازدید و ارزیابی قرار می گیرد و واحدهای صنفی متخلف نیز با حضور مقامات قضایی پلمپ می شود.
خسروی عنوان کرد: نظارت در نحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد پزشکی و نظارت بر اجرای صحیح مراسم های مذهبی با مجوز تبلیغات اسلامی از دیگر فعالیت های در خصوص کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا است.
وی اعلام داشت: تاکنون کنترل و نظارت مستمری در خصوص برگزاری عروسی در سطح شهرستان اردبیل صورت گرفته و با دستور مقامات قضایی چندین مراسم عروسی در تالارهای خصوصی لغو و محل تالار پلمپ شده است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل افزود: تمامی نظارت ها و بازرسی ها با هدف حفظ سلامت عمومی شهروندان است و امیدواریم واحدهای صنفی نیز در این خصوص همکاری بیشتر و بهتری با کارشناسان بهداشت محیط داشته باشند تا بتوانیم در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا عملکرد مناسبی داشته باشیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today