موج/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حاشیه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه از شرایط سیر نزولی کرونا در کرمانشاه خبر داد و گفت: عزاداری‌ها باید تماماً در فضای باز و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شود.

محمودرضا مرادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در حیاط و فضای باز برخی مدارس خبر داد و ابراز داشت: برای عزاداری‌های ماه محرم و صفر امسال، پروتکل‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌شده تا بتوانیم ضمن برگزاری باشکوه مراسم عزای حسینی(ع)، سلامت عزاداران را نیز حفظ کنیم.
وی از ممنوعیت توزیع نذری در هیئت‌ها و دسته‌جات خبر داد و اظهار داشت: استفاده تمام عزاداران از ماسک برای تمام عزاداران الزامی است و درعین‌حال جابجایی و حرکت هیئت‌ها و دسته‌جات عزاداری نیز ممنوع است.
وی خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه امکان برگزاری مراسم عزاداری در حسینیه‌های مسقف و مساجد فراهم نیست، هماهنگی لازم به‌عمل‌آمده تا با توجه به تعطیلی مدارس، در حیاط برخی مدارس در نزدیکی این حسینیه‌ها و مساجد این مراسم برگزار شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام داشت: کنکور سراسری تعداد حوزه‌های محل آزمون به دو برابر افزایش‌یافته و تمام تلاش‌ها صورت گرفته تا پروتکل‌های بهداشتی با نهایت دقت و حساسیت اجرایی شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today