فارس/ افرادی که شب گذشته با ایجاد درگیری، باعث رعب و وحشت و سلب آسایش شهروندان دریکی از محله‌های اراک شده بودند، شناسایی و عاملان اصلی ناامنی در طرح ضربتی پلیس دستگیر شدند.

شب گذشته گزارشی از ایجاد رعب و وحشت از سوی چند جوان در یکی از محله‌های شهرستان اراک ‌به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله چند تیم گشت پلیس برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند. 
با حضور تیم گشت انتظامی در محل مشخص شد که چند نفر از اراذل و اوباش، با حالت غیر طبیعی و با عربده کشی، اقدام به ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان این محله کرده و اقدام به تخریب شیشه‌های خودروهای تعدادی از ساکنان کرده‌اند که بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد. 
مأموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی لازم بر روی این پرونده و کنترل نامحسوس این افراد، سرانجام دو نفر از عاملان اصلی رعب و وحشت شهروندان که در نقاط مختلف شهرستان اراک پنهان شده بودند، شناسایی و بعد از گذشت ساعتی در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند و در این عملیات یک دستگاه خودرو نیز از اراذل و اوباش توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد. 
عاملان اصلی این درگیری پس از تشکیل پرونده، برای برخورد قانونی لازم به دستگاه قضائی معرفی شدند و با شناسایی دیگر همدستان این افراد، پیگیری‌های پلیس برای دستگیری آنان آغاز شده است. 
 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today